DALYAN HOTEL PALMYRA, 12 MONTHS IS A PERFECT CHOICE FOR A PEACEFUL AND ENJOYABLE HOLIDAY!

Dalyan Hotel Palmyra invites you to wake up to date

Dalyan Hotel Palmyra is a boutique hotel, 17 standard rooms, 2 family rooms and 1 suite, including a total of 40 beds ready to welcome you. In the town center, our hotel which is zero to Dalyan canal is 20 km from Dalaman Airport also remind.

in our hotel who renovations in early 2017 and the new face of the 60 people a’la carte restaurant that will serve you, snack bar, pool bar, restaurant bar, and your outdoor pool holiday some of the facilities that will allow the passage flawless.

Rooms are equipped with LCD television, air conditioning, telephone, hair dryer, hot water and wireless internet connection; safety deposit boxes at reception, free outdoor parking, and a TV corner. You are in our hotel accommodation and breakfast or half board (breakfast + accommodation + dinner) we wish to host their options.

Meeting in Dalyan, sports competitions, camps, competitions, and other activities for your strapping necessarily contacting the hotel palmyra

Dalyanı sevdiren otel . Artık tercihimsiniz. Öncelikle karşılama konaklama yemekler ve sky lounge eğlencesi için teşekkür ederim. Huzurlu ve eğlenceli tatil geçirmek isteyenler için Palmyra hotel tavsiyemdir . Manzarası,konumu ve hizmeti harikulade:)

TC Canan G. / Tripadvisor

Göl kenarında müthiş bir yer restoran ayrı odalar ayrı güzel sakin huzurlu konforlu bir mekan merkezde olması da daha da konfor katıyor. Kaliteli ve güler yüzlü karşılama sağlıyorlar göl manzarasına karşı huzurlu bir tatil olacak. Şimdiden teşekkürler.

Ebru E. / Tripadvisor

Dalyanda manzarası neredeyse en mükemmel hotel yaz sıcağında bile efil efil esen bir konumda klimaya alerjiniz varsa başka yer aramayın sıkıldınız havuz sıkıldınız önde restorant sıkıldınız dalyan kanal turu dahada sıkıldınız üst katta skylounge bar inanılmaz bir mekan

Önder Ö. / Tripadvisor